Gminny Ośrodek Kultury w Konecku

ul. Włodzimierza Lubańskiego 4, 87–702 Koneck    54 272 20 26     gokkoneck@wp.pl

Slider 1
Slider 3
Slider 2

Pogoda w Konecku

KONECK WEATHER

Projekty Zapytania ofertowe RODO Do pobrania Usługi

Turniej Sołectw w gminie Koneck

2019-08-18 16:32

Impreza pn.: „Turniej sołectw w gminie Koneck” została zorganizowana w dniu 18 sierpnia 2019r. przy Gminnym Ośrodku Kultury w Konecku. Miała charakter imprezy kulturalno-sportowej wspomagającej rozwój i aktywizację społeczności lokalnej poprzez rywalizację mieszkańców gminy w konkurencjach sportowych , wspólną zabawę, akcję promocyjno-informacyjną oraz prezentacje lokalnych zespołów i produktów. Do turnieju sportowego przystąpiło 8 drużyn 5-cio osobowych, w tym: 3 drużyny KGW i 5 drużyn sołeckich. Drużyny w godzinach od 16.00 do 19.00 rywalizowały z sobą  w przygotowanych przez organizatora konkurencjach sportowych,  w quizie  i drużynowych warsztatach plastycznych promujących zadania zrealizowane w gminie Koneck ze środków unijnych PROW. Po nagrodzeniu wszystkich drużyn nastąpił czas relaksu i zabawy przy muzyce disco polo.